troy

 

Hochspannung! a BassTransmission majú k sebe hudobne blízko. Stretávajú sa v prieniku invenčnej bass music a moderného techna, redukcionistických trackov a chladných zvukových plôch. Prvá akcia, ktorá vznikla z rovnakého hudobného zmýšľania mieri do Fugy.

 

Troy Gunner – meno, ktoré určite poznáte, ak ste nás niekedy počuli hrať. Jeho matematicky precízne, temné a perkusívne kompozície môžete nájsť medzi 100 najlepšími roku 2016 podľa magazínu Mixmag a na značkách ako Hypercolour, Black Butter Records či Electro Magnetic Fields dua Akkord. Ako DJa ste ho zase mohli zachytiť v Berghaine, Fabricu alebo na stránkach internetových magazínov ako Dummy či i-D. Asi nikto sa nehodí na spoločnú Hochspannung! x BassTransmission párty lepšie.

 

Snáď len dMIT.RY – promotér, vydavateľ a človek stojaci za značkou Neo Violence. V prvom rade je vynikajúci selektor, ktorého sety presne sedia so zvukom a náladou večera. Pokiaľ sa zaujímate o hudbu v česko-slovenskom internetovom priestore, tak vám určite neunikol. Atmosféru večera nastavia Bad Mojo & Michael Priest za Hochspannung! a CLV za BassTransmission.

 

Troy Gunner / Hypercolour, Black Butter Records, UK
dMIT.RY / Neo Violence, CZ
Bad Mojo / Hochspannung!
Michael Priest / Hochspannung!
CLV / BassTransmission

 

10. 03. (piatok)
Start: 22:00
Fuga