abywolf

 

Aby Wolf (US)
Aran Epochal (CR)
Modré hory

 

Je tu ďalší rok a ďalší hostia Modrých hôr z veľkej Ameriky.

 

Po minulé roky sme si sem zavolali viacerých šracov spoza veľkej mláky. Pamätáte si na Ceschiho? A Andy the Doorbum? A Jared Paul? A Bleubird? A tak ďalej a ešte ďalej.

 

A v trende, že ak chceme počuť svojich obľúbencov naživo, tak si ich sem musíme zavolať sami, chceme pokračovať aj v roku 2017.

 

Tentokrát sme si zavolali dámu z Minneapolisu, čo počúva na meno Aby Wolf a spieva tak pekne, že sa už nevieme dočkať, kedy s ňou budeme zdieľať pódium. Žáner zas raz nevieme ozrejmiť, je to atmospheric, čo znie miestami ako elektropop? Alebo niečo iné? Je to jedno, lebo je to skvelé!

 

Vie to aj Dessa z Doomtree, ktorá s ňou koncertuje, vie to aj Astronautalis, ktorý si ju zavolal na šnúru. A vieme to aj my, že Aby je malý zázrak z Ameriky, kuk sem: https://abywolf.bandcamp.com/ tu je všetko a slová sú zrazu zbytočné.

 

A na bratislavský koncert sme si ešte pozvali nášho veľkého obľúbenca z Čiech, ktorý vystupuje pod menom Aran Epochal a je to tak epochal, že viac sa nedá. Ak neveríš, hybaj hľadať album “Doba bronzová”, tam je povedané všetko.

 

A my? Modré hory? Chystáme album “Luxus klan” a pár skladieb zahráme aj z neho. Zahráme aj z Big Beatu. Zahráme aj niečo staršie. Bude s nami Roland Kánik. Budú beaty, rýmy, klávesy, sranda a všetko.

 

Vidíme sa 19.2.2017. Modré hory a Roland Kánik a Aran Epochal a samozrejme Aby Wolf.