batu

 

Prekonáva sa každým ďalším trackom. Radšej riskuje a vytvára netradičné kompozície, komplikované rytmy a zvláštne zvuky, ako by mal staviť na istotu osvedčenej klubovej šablóny. Charakteristický hudobný odkaz Spojeného kráľovstva dopĺňa polámaným experimentálnym technom a rigoróznym zvukovým designom.

 

Láka ho výzva inovácie v rámci pravidiel klubovej hudby. Objavil sa na vydavateľstvách ako Livity Sound, Beneath-ovom Mistry či Pinch-ovom Cold Recordings. To najzaujímavejšie si však necháva pre vlastné vydavateľstvo Timedance, čo potvrdili vo svojich rebríčkoch top 10 labelov za rok 2016 magazíny Resident Advisor a Fact. Anglický DJ, producent, promotér a vydavateľ – Batu.

 

Hochspannung! a BassTransmission vás pozývajú na ďalšiu spoločnú párty venovanú vedeckým štúdiám rytmu a hlbokým ponorom do zvukového priestoru. Vzácneho hlavného hosťa z anglického Bristolu doplní rakúsky DJ so slovenskými koreňmi, naša viedenská spojka, rezidentná postava párty Mutter či Meat Market a klubov ako Grelle Forelle a Das Werk, vinylový entuziasta a hlavne precízny DJ – Børt.

 

Batu_music / Timedance, Livity Sound, UK
BØRT / Mutter, AT
Bad Mojo / Hochspannung!
Michael Priest / Hochspannung!
CLV / BassTransmission

 

12. 05. (piatok)
FUGA, 22:00
6 € <00:00> 7 €