uuj

 

electronic, experimental, hybrid industial, drone, lo-fi, noise, maximal, modular, chromatic happy harshnoise, “techno”izm

 

Utorkový koncert založený na permanentnom neukončenom rade zvýznamnení. Vesmír tohto večera bude transponovaný do jazyka modulárnej syntézy, industriál noisu a experimentálneho lo-fi ovplyvneného tanečnými žánrami ako rave, techno, idm, do jazyka, ktorý má zdanlivo odopretú akúkoľvek schopnosť komunikácie. Avšak naše otrlé, svetaznalé, anestetizované publikum je na takéto pastičky už dávno “zvuknuté” a preto vie, že sa nebude jednať o skostnatelý akademický zážitok.

 

Új Bála (HU)
https://ujbala.bandcamp.com/
Experimental, ktorý vie roztancovať. Roztomilá formová rozmanitosť. Rešpekt. Náš maďarský hosť vydáva pod austráslkym labelom Alteredtapes a pod labelom, ktorý je v našom “východnom bloku” viacej známy – Baba Vanga.

 

Hlukár (SK)
https://urbsounds.bandcamp.com/album/unspoken-misanthropic-narrator-no-33
Gratulujeme k novému albumu, ktorý mu vydali Urbsounds collective. Pokiaľ osobu Hlukára nepoznáte z virtuálneho nihilistického krúžku, mohli ste ho vidieť potiť sa v jednom z radikálnych noisových vystúpení Hlukovej Sekce, alebo ako polovicu Vritti.

 

Angakok Thoth (SK)
https://soundcloud.com/angakokthoth
https://vimeo.com/99485172
Návrat strateného syna. A.T. má na svedomí viacero projektov, ktoré sa už stali legendárnymi > napríklad Poo, Amen Tma. Taktiež má viacej osobných projektov > Angakkut (LOM label), ::..:
V utorok nám jeho modulárny set up sprostredkuje labyrint zvukových krajín nachádzajúcich sa niekde vysoko. Uvidíme, či dosiahneme.