brno

 

Výber toho najlepšieho čo ponúka Brno (prípadne Južná Morava) v oblasti DIY hardcore-punku a crustu.

 

SEE YOU IN HELL – Ostrý a nezastaviteľný hardcore punk ktorý ide pod kožu. Po Filipovom predčasnom odchode v novej zostave, s dvomi gitarami a s novou energiou. 4 albumy, turné po celom svete, stovky koncertov….

http://seeyouinhell.cz/

 

TUMMO – Hardcore-sludge-metal. Ťažké a mazľavé bahno, v ktorom utopíš posledné zbytky nádeje, ktoré ti ostali po dlhých rokoch, ktoré si prežil v tejto posranej republike. Nový záhrobný ženský vokál dáva úplne nový rozmer výrazu „dať nový rozmer“.

http://bandzone.cz/tummo

 

TOMORROWS HELL – Máš blízko k škandinávskemu poňatiu crustu a metalu? Máš rád Wolfpack? Nemáš rád leto? …Ak si odpovedal apoň 2x „áno“, tak chceš vidieť túto partičku naživo.

http://bandzone.cz/tomorrowshell

 

RISPOSTA – Crust vo svojej čistej podobe. Zvalcuje ťa skôr ako stihneš povedať „Nabruste nože“.

https://www.youtube.com/watch?v=QpHt0gd12HI
http://bandzone.cz/risposta

 

19:00 Spoločná vegánska večera – koncept je jednoduchý: niečo doma priprav (hocičo – teplé jedlo, nátierku, šalát, burger, atď) a prines to do klubu o siedmej. Množstvo je ľubovoľné – jedna, dve, či štyri porcie. Dáme to na spoločný stôl a každý si vezme na čo bude mať chuť. Keď to funguje na koncertoch v Brne, nevidím dôvod prečo by nemohlo aj tu v BA. Podmienka je, aby to bolo vegánske. Spoločné jedlo a komunikácia sú rovnako dôležité pri formovaní komunity, ako spoločné pitia piva a počúvanie kapiel a spoločné hodnoty.