Pozývame Vás na večierok venovaný prevažne dubstepu, technu a elektronike ako takej. Zaujímavosťou večera bude ‘bazár’, kde budete mať možnosť priniesť a následne predávať, vymieňať, kupovať či rozdávať všetok nepotrebný balast plačúci vo vašich kumbáloch, garážach ci válendách. Súčasťou bazára bude aj malý vegetariánsky bufet s dobrotami. Tento market bude otvorený od 19:00 do cca 24:00.

 

Noc spestria dvaja viedenskí mladíci hovoriaci si ‚DubApes‘, ktorých zvuk je tak trochu spojený s ich opičím pseudonymom. Tribalové perkusie a našlapané bassové rytmy v kombinácii s ťahavými atmosférami vytvárajú príjemný rituálny sound, ktorý sa nedávno objavil v tradičnej bass show pána BunZer0 na britskom rádiu sub.fm. V dohľadnej dobe sa chystá spropagovať tieto rytmy aj zopár labelov. Možete sa teda tešiť na ich spoločný 1,5 hodinový DJ set.

 

Ďalším hosťom bude ‚Yadel‘, člen českej multižánrovej crew Lazytempo. Nejde o jediný projekt, ktorého je súčasťou …žánrovo ho teda nijako oznacovať nebudeme. No za posledný rok nahral niekoľko bassovo orientovaných setov, ktorých zvuk celkovo ladí s témou večera.

 

Z bratislavských štamgastov dojde zahrať ‚Asebest‘, pod ktorého taktovkou sa konajú večery zvané Listening Lectures orientované na ambient, temné odnože techna či IDM. Ako spestrenie večera očakávajte náklad v podobnom razení.

 

Večer otvorí levičan ‚Qubix‘, ktorý hráva pravidelne v pražskom klube Carculcah na svojom elektronicky orientovanom večere Groovin.

 

Naopak večer ukončí člen prešovského Overmind soundsystemu ‚Tono‘. Set bude temnejšie orientovaný na polámané techno a bassové rytmy s občasnými prvkami džanglu či ambientu.

 

Tešíme sa na Vás a na Vaše príspevky do bazáru ! :)]

 

Linky : DubApes | Yadel | Asebest | Qubix | Tono

 

Vstup :
19:00–21:00– Free
21:00–23:00– 3€
po 23:00– 4€