counterpointSILFweb

 

 

Sme Counterpoint  –  najviac progresívna a akčná platforma na svete, tak tentokrát to bude ešte lepšie ako naposledy. Sme nabití ako ten týpek, čo ho trafil na Železnej studničke blesk a on to prežil, sme čerství jak chleba z Tesca a hlavne sme fresh ako zelený a voňavý Ružinov. Counterpoint tentokrát prinesie nových hostí, ktorí nám buď predvedú svoj live skill, alebo DJ schopnosti na úrovni, ktorá je rozhodne svetová.
   

 silfTEXT

 
SILF / HU (Live)
Budapešť je mesto na vzostupe, jeden release za druhým, ktoré si svoje miesto dokážu nájsť aj na medzinárodnej scéne, sú toho jasným dôkazom. Synths I’d Like to Fuck sú projekt, ktorý to berie old schoolovo. Na ich stole môžete nájsť len ten najviac vintage gear v galaxii, počitajúci také mokré sny každého hudobného producenta, ako sú čísla 303, 909, sh-101 a iné cifry, za ktoré by sa nehanbil ani bojovník v najväčšej cifrovačke v histórii. Bude to kyslé, bude to tanečné, bude to poctivé. Tento projekt je vysoko odporúčaný aj mládeži, aj ošlahaným veteránom, ktorí vedia, čo to je poriadne kyselé pH. Tancovačka zaručená.
https://soundcloud.com/s-i-l-f
 
MAKKATU / SK (Live)
Ak existuje slovenská techno slobodumurárska lóža, tak Makkatu je jej veľmajster. Už viac ako dekádu sa tento skromný chalanko venuje umeniu techna a jeho livesety s presahmi do iných hudobných žánrov sú jedielko samo o sebe. Jeho šedá eminencia je síce v uzadí, ale o to viac rezonuje našimi výklenkami ako hocijaký iný slovenský techno projekt. Po nekonečne dlhých vybavovačkách, zákulisných intrigách a konšpiráciách sa nášmu teamu úspešne podarilo dosiahnuť tento hudobný prevrat a Makkatu to rozbalí jak pán už čoskoro.
https://soundcloud.com/makkatu
 
SUN DRUGS / CZ / (djset)
Matěj je ten sympatický hošan zo Sky to Speak, ktorému minule moc nepriala karma a tak nás poprosil, že nám chce dokázať svoje schopnosti ešte raz. A my nemáme dôvod mu neveriť, technika vie byť totiž dobrá múmia mumiacka vyjebaná. Matěj hrá pestro, od afrobeatu cez minimal, jeho sety sú ako cukrovinky Čierny Princ posypané prachom z rohu jednorožca. Tentokrát to bude na jedničku s hviezdičkou a na pusu na čelo. Ja už neviem ako mám napísať, že sa všetci úplne najviac tešime.
http://www.spaceboss.net/ceska-scena/sun-drugs-spacedust-35

  
CTRPT Crew / NAĎA, KABAL, ÁCHAB (sohy)
Po dlhej dobe vítame späť Naďu, ktorá hrdo a poctivo reprezentuje našu akciu aj v iných kluboch a sme na ňu pyšní, pretože to vie jak málokto! Tentokrát to cele klaplo jak má a naša ségra to odohrá s Kabalom aj Áchabom. Áchab už biknuje poctivé rúbačky, Kabal si chystá špeciálny setík a Naďa to proste cele dá jak pani, alebo teda ako vždy. A toto všetko opäť len za 5 euro. Žúrka až do rána, ináč ste zedli. Vidíme si!
 
 
http://www.mixcloud.com/ctrpt/